SEHA BİNA & SİTE LTD.ŞTİ Yönetim Şirket; misyonu faaliyet gösterdiği site, bina, rezidans ve toplu konut-tesis yönetimi sektörü içinde ayrı bir renk olmak ve sunduğu hizmetler ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, sosyal yaşam standartlarını ve komşuluk ilişkilerinin sağlıklı yürüdüğü mutlu aile ortamları var etmektir. İlkemiz ise doğru, dürüst ve şeffaf hizmet anlayışı içinde müşterilerinin proje ortağı olmaktır.

SEHA BİNA & SİTE LTD.ŞTİ Yönetim Şirket; plaza, rezidans, site vb. bina yönetim ve işletme hizmetlerini yeniden tanımlamak, müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek, uygun ekonomik koşullarda hizmet sunmak, hizmetlerinde farklı olmak, müşterilerimize değer sağlamak, yeni teknolojileri takip etmek, enerji verimliliğine önem vermek, çevre ve hayvan dostu olmak, sosyal sorumluluklarını yerine getirmek, kendilerini mesleklerine adamış, üstün nitelikli, insan odaklı yönetici ve çalışanlar yetiştirmektir.

Geleceğe Güvenle Bakmak, Teknolojinin Tüm İmkanlarını Kullanarak, Yönetimini Yaptığımız (Apartmanlar ve Sitelere) Müşterilerimize En İyi Hizmeti Sunmak, Güvenilir, Kaliteli ve Sorunsuz İş Kalitesi ile Hizmet Verdiğimiz Apartman ve Sitelerde Oturan Kat Maliklerinin Rahat Bir Şekilde Yaşamasını Sağlamak.

Bu Misyonu Geliştirmek İçin; SEHA BİNA & SİTE LTD.ŞTİ Yönetim Şirket, Profesyonel Apartman ve Site Yöneticiliği Olarak Tüm Deneyim ve Bilgi Birikimini, Teknolojik İmkanları Takım Halinde VAN Halkına Sunmayı Amaçlamaktadır. Güvenilir, Kaliteli, İlkeli ve Sorunsuz İş Kalitesi Hedefimizdir.

Adres :

Van merkez

GSM:

531 615 40 70

TEL:

+90 432 214 40 70

Yükleniyor
Mesajınız gönderildi! En kısa zamanda size dönüş yapacağız.