''HİZMET ODAKLI''

Çağımızın hem teknolojik hem de sosyal alanda bizlere getirdiği yenilikler Toplu Yaşam Alanlarının profesyonel yönetimini ihtiyaç haline getirmiştir. Bu ihtiyacın farkındalığı ile toplu yaşam alanlarınızı daha konforlu ve güvenli hale getirerek insan odaklı bir anlayışla yönetmekteyiz. SEHA BİNA & SİTE LTD.ŞTİ Yönetim Şirketi olarak Yenilikçi anlayış, Kalite ve Güven temelinde; Apartman, Site, Rezidans, AVM, İşhanları, Sosyal Tesisler ve her türlü Toplu Yaşam Alanlarının Profesyonel Yöneticiliğini yapmakta, çözüm ortaklarımız ile birlikte bütün ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Firma olarak temelinde insan olan bütün Toplu Yaşam Alanlarında sistematik yönetim anlayışını benimsiyor, sizlere kaliteli ve güler yüzlü hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Profesyonel yönetim adına görmek istediğiniz hizmetleri, yenilikleri eksiksiz ve zamanında yerine getiriyoruz. Çalışma alanlarımız temizlikten, hukuk danışmanlığına, mali işlerden, çevre düzenleme ve peyzaj hizmetlerine kadar çok geniş kapsamlıdır. Toplu yaşam alanlarının; özel ihtiyaç duyulan bütün yapı, bakım, onarım ve taleplerine göre çözüm üretmekteyiz.

Temel hedefimiz siz değerli müşterilerimizin huzurlu, sağlıklı, mutlu ve temiz alanda; çağdaş ve kaliteli yaşam standardına ulaşmasını sağlamaktır.SEHA BİNA & SİTE LTD.ŞTİ Yönetim Şirketi; siz değerli halkımıza sosyal ortamlar yaratacak, zamandan tasarruf ettirecek, konfora ulaştıracaktır. Firmamız çözüm odaklı, hızlı ve güvenilir hizmet sağlamanın teminatı ile çalışmaktadır.

Adres :

Van merkez

GSM:

531 615 40 70

TEL:

+90 432 214 40 70

Yükleniyor
Mesajınız gönderildi! En kısa zamanda size dönüş yapacağız.